DEPO ÖZELLİKLERİ

Kişiye özel depolama alanlarımız hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi bu depolama alanlarımızın hangi özelliklere sahip oldukları ve ne tür teknolojiler ile donaltıldıkları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

KİŞİYE ÖZEL

Depolama alanlarımız kendi başına özel bir alandan oluşmaktadır ve sizden ve sizin belirleyeceğinzi kişi veya kişilerden başka kimsenin erişim yetkisi yoktur.

7/24 GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Depolarımızın tamamında üç vardiya çalışmakn en az bir güvenlik görevlisi yer almakta olup eşyalarınıza önceden haber vermeksizin 7/24 erişebilirsiniz.

GÜVENLİK KAMERALARI

Çok sayıda yüz tanıma sistemine sahip güvenlik kameraları ile birçok açıdan görüntü kaydı alınarak yüksek güvenlikli bulut depolama alanlarında saklanır.

PARMAK İZİ VE İRİS GÜVENLİĞİ

Kişisel depolama alanına erişim sağlamak için öncesinden tanımlanmış parmak izinizi veya göz bebeğinizi kullanarak hızlı be güvenilir bir erişim sağlayabilirsiniz.

TEMİZ ORTAM

Depolarımızın tamamında ekolojik iklimlendirme ve toz filtreleri mevcut olup ortam düzenli olarak havalandırılıp tamamen nem ve tozdan arındırılmıştır.

SİGORTALI DEPOLAMA

Depolama alanımızda depolamakta olduğunuz eşyaların tamamı doğal afet ve yangın başta olmak üzere her türlü olumsuzluklara karşı sigorta güvencesindedir.